Apartmán Kašperské Hory

Komfortní ubytování za rozumnou cenu ve dvou hezkých, moderně vybavených apartmánech v Kašperských Horách, kompletně zrenovovaných v r.2019. Vychutnejte si příjemný pobyt v malebném horském středisku na Šumavě, kde najdete vybavenost pro pohodu, zábavu, sport i kulturu.
Oba moderně a komfortně vybavené apartmány – každý s vlastním letním posezením a možností bezplatného chráněného parkování - se nacházejí ve velkoryse pojatém bezbariérovém přízemí renovovaného měšťanského domu na krásném historickém náměstí v Kašperských Horách, které působí jako kulisa do pohádky.
Kašperské Hory - nejvýše položené gotické město v Čechách – obklopené Šumavou. Malebné náměstí s dominantou kostela a staré radnice - odtud na dohled louky na horských svazích, které vytvářejí městu rámec - se siluetou blízkého hradu Kašperk. Historie a současnost se tu spojily v prostředí tak kouzelném, až se tají dech…

Apartmán Na Náměstí v Kašperských Horách

Vychutnejte si letní i zimní dovolenou v komfortním šumavském apartmánu v krásném historickém  městečku, odkud je Šumavský národní park na dosah.

Kašperské Hory - horské středisko pro letní i zimní turistiku na Šumavě, východisko cest do blízkých, nejvýše položených lokalit Šumavy. 

Kašperské Hory

Město Kašperské Hory je známým šumavským horským střediskem s bohatou historií. Návštěvníkům nabízí nepřeberné možnosti trávení volného času po celý rok.

Můžeme se celé hodiny toulat po březích zlatonosné řeky Otavy či v okolí hradu Kašperk vystavěný z rozkazu Karla IV.

Kašperské Hory jsou mimo také známy z děl šumavského spisovatele Karla Klostermanna. Jeho otec v Kašperských Horách působil jako lékař a řadu let byl i starostou města.

Šumava = Váš domov

Až jednou budete chtít "spočinout" na Šumavě a zatoužíte, aby se stala Vaším domovem - najděte si jej na stránkách realitní kanceláře, kterou dobře známe - www.muller-reality.cz