Ubytování

Vzdušný a světlý apartmán s moderním, do jasných barev sladěným vybavením, má velký obytný prostor s dvojlůžkem širokým 160 cm a patrovým trojlůžkem (zábavný spací komfort zejména pro děti, ale je určeno i pro dospělé – spodní lůžko široké 140 cm, horní lůžko 90 cm).

Samostatná kuchyně s jídelní sestavou má plně vybavenou kuchyňskou linku (indukční varná plotna, mikrovlnka, lednička, nádobí pro indukci, sklo i porcelán, příbory).

Samostatná prostorná šatna s prádelníkem, šatníkem, botníkem – i možností uložení lyží nebo jiného vybavení.

Komfortní WC. Samostatná sprcha.

Příjemné podlahové vytápění v hlavním obytném prostoru.

Nedaleko od náměstí, z apartmánu dobře pěšky dostupný, je SKIAREÁL s večerním lyžováním na osvětlené sjezdovce a snowtoobingem .

Všestranně zásobený obchod potravinami je přímo proti apartmánu na náměstí, ostatní obchody a služby naleznete všechny také poblíž náměstí.

Pro případ, že by Vás někdy nebavilo si uvařit ve vlastní kuchyni, je v bezprostřední blízkosti bohatý výběr restaurací v různých cenových relacích – od lidového, ale velmi slušného stravování "U Haubltů" 30 m od apartmánu – až po restauraci nově otevřeného hotelu Kašperk se secesní fasádou a interiérem. Zajímavá je také restaurace Metro v suterénních prostorech domu vedle hotelu Kašperk (tady posedíte u krbových kamen) – a na ty nejnáročnější hosty čeká i restaurant luxusního Parkhotelu Tosch. A to není vzpomenuto všech, kde Vás rádi uvítají. Připomeneme Rychtu na Račánku pod hradem Kašperk, vzdálenou asi tři kilometry – útulnou stylovou restauraci s kachlovými kamny a pěknou terasou s obsluhou, kde je opravdu pěkné posezení přes den a romantické večer – také dobrá kuchyně za rozumné ceny, točená piva desítka i dvanáctka a výběr vynikajících vín. Nahlédněte na www.racanek.cz – v menu najdete i spoustu námětů na výlety a povídání o Šumavě.

Parkovat můžete na náměstí před domem, ve kterém je apartmán – když se Vám "poštěstí", tak přímo před jeho okny. Možné je i parkování na nádvoří – v zadním traktu domu.

Při předem dohodnutém příjezdu Vás přivítá paní správcová, která Vám předá klíče – opět si je od Vás převezme v dohodnutém čase při ukončení Vašeho pobytu a rozloučí se s Vámi. Před příjezdem obdržíte její číslo mobilního telefonu, toto číslo je také uvedeno v části Kontakt.

Přehledný plán kliknutím zvětšíte na celou obrazovku.