Apartmán Kašperské Hory

Komfortní ubytování za rozumnou cenu v hezkém, velmi prostorném a moderně vybaveném apartmánu v Kašperských Horách.
Velkoryse pojaté, bezbariérové přízemí renovovaného měšťanského domu na malebném náměstí v Kašperských Horách - s vlastním letním posezením před apartmánem, s výhledem na celé historické náměstí.
Přes bohaté prosklení čelní stěny apartmánu je úžasný výhled na starobylý kostel a známou radnici – pohled, který při večerním nasvícení působí jako kulisa do pohádky.

Apartmán Na Náměstí v Kašperských Horách

Komfortní ubytování za rozumnou cenu v hezkém apartmánu v Kašperských Horách. Vychutnejte si příjemnou dovolenou šumavském apartmánu pod hradem Kašperk.

Velkoryse pojaté, bezbariérové přízemí domu na malebném náměstí v Kašperských Horách – středisku pro letní i zimní turistiku na Šumavě, východisku cest do blízkých, nejvýše položených lokalit Šumavy.  Z apartmánu je krásný výhled na starobylý kostel a známou radnici – pohled,který při večerním nasvícení působí jako kulisa do pohádky. 

Kašperské Hory

Město Kašperské Hory je známým šumavským horským střediskem s bohatou historií. Návštěvníkům nabízí nepřeberné možnosti trávení volného času po celý rok.

Můžeme se celé hodiny toulat po březích zlatonosné řeky Otavy či v okolí hradu Kašperk vystavěný z rozkazu Karla IV.

Kašperské Hory jsou mimo také známy z děl šumavského spisovatele Karla Klostermanna. Jeho otec v Kašperských Horách působil jako lékař a řadu let byl i starostou města.

Šumava = Váš domov

Až jednou budete chtít "spočinout" na Šumavě a zatoužíte, aby se stala Vaším domovem - najděte si jej na stránkách realitní kanceláře, kterou dobře známe - www.muller-reality.cz